O mnie.

Nazywam się Waldemar Gregorek. Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na wydziale fizjoterapii.

Poza zdobytym wykształceniem na prestiżowej uczelni ciągle się rozwijam i zdobywam nową wiedzę. Posiadam wiele ukończonych kursów, które pozwalają mi pracować z pacjentami skarżącymi się na różne dolegliwości wykorzystując rozmaite metody leczenia i usprawniania. W zawodzie fizjoterapeuty pracuję od 2001 r.

Pierwsze kroki w zawodzie stawiałem odbywając staż w Ośrodku Wczasowym w Ptakach. Przez okres 12 lat pracy miałem możliwość zdobywać doświadczenie w różnych miejscach pracy tj. przez 5 lat wykładałem anatomię i masaż w Policealnej Szkole Ochrony Zdrowia w Łomży, na kierunku technik masażysta na stanowisku nauczyciela kontraktowego. Pracowałem także 4 lata w Przedszkolu „Mały Artysta” oraz od 7 lat współpracuję z Gabinetem Rehabilitacji Leczniczej w Przytułach piastując stanowisko kierownika przez okres 2 lat. Wykładałem także 1 rok w Niepublicznej Policealnej Szkole Zawodowej „Żak” . Prowadziłem również rozmaite kursy i szkolenia.

Pracując na wielu stanowiskach z różnymi ludźmi, w różnym wieku i z różnymi problemami zdobyłem bardzo cenne doświadczenie zawodowe.

Praca z pacjentem jest nie tylko moją formą zarobku i utrzymania, jest przede wszystkim moją pasją, a każdy zadowolony pacjent, który po zakończonej wizycie nie cierpi już z powodu bólu jest dla mnie osobistym sukcesem.

Stawiając sobie za cel pomoc jak największej ilości pacjentów zmuszony byłem zakończyć współpracę z niektórymi pracodawcami, aby mieć czas na wykonywanie pracy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.